Ewolucyjne rowerki biegowe i nietypowe hulajnogi

Typowe hulajnogi i rowerki biegowe opisywałam we wcześniejszych wpisach. Dziś parę ciekawostek 🙂 Na początek niezwykły ewolucyjny rowerek biegowy wyprodukowany przez Wishbone Bike. Większość rowerków tego typu jest produkowanych dla dzieci od 2 roku życia. Ten jest odpowiedni już dla rocznego smyka 🙂 Będzie to idealny prezent na roczek.

Rowerek może pełnić aż 3 funkcję. Dla dzieci od roku do trzech lat będzie w sam raz jako trójkołowy rowerek biegowy z niskim siodełkiem.  Od 2 do 4 lat dziecko może już jeździć na klasycznym, dwukołowym rowerku biegowym w niskiej pozycji siodełka.  A 4 latek  może jeździć na rowerze z wysoką pozycją siodełka.

Poniżej opisze pojazdy, które mogą być w zależności od wieku i potrzeb dziecka jeździkiem lub hulajnogą.

Hulajnoga Mini Micro 3 w 1 to nowoczesny pojazd przeznaczony dla dzieci od 1 do 5 lat i wadze do 20kg. Wygodne siedzenie z regulowaną wysokością sprawia, że pojazd staje się pierwszym jeździkiem dziecka. Niski zaokrąglony drążek zamienia jeździk w pierwszą dziecięcą hulajnogę, a duży metalowy drążek będzie idealny dla starszych dzieci. Koła wykonane są z PU dlatego będą ciche i nie porysują domowej podłogi. Lekkość, całość waży tylko 1,5kg sprawi, że transport i przenoszenie będzie nie zwykle łatwe.

Podróże pojazdem Mini2go będą niezapomnianą przygodą dla dzieci od 18mc do 5 lat. Pojazd został wyposażony w szufladę pod siedzeniem która, umożliwia wygodny transport ulubionych zabawek np na plac zabaw czy niezbędnego posiłku.  Siedzenie oraz pojemnik można szybko i łatwo wyjąć, zamieniając w ten sposób jeździk na klasyczną hulajnogę micro mini.

Kolejnym niesamowitym pojazdem jest Highwaybaby 2w1: rowerek biegowy i hulajnoga w jednym. Mogą na nim jeździć dzieci od 1 do 3 lat. Scoot & Ride naprawdę za pomocą jednego guzika zmienia się z wygodnego, bezpiecznego rowerka biegowego w łatwą w obsłudze hulajnogę 🙂 Pojazd ma miękkie i wygodne siedzenie rowerowe i antypoślizgowy, nisko zawieszony podest hulajnogi. Posiada również hamulec na tylnym kole. Kierownice i siedzenie można regulować.

Wyżej wymienione pojazdy, to radość  dla pociechy, a dla rodziców ergonomiczny zakup pozwalający zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale również miejsce w garażu, na balkonie czy w domu 🙂