Gryzaki Żyrafa Sophie – Dbałość o jakość od zawsze

Firma Vulli zawsze przywiązywała największą uwagę do jakości oraz bezpieczeństwu swoich produktów. 

Jak są testowane nasze produkty?

Żyrafa Sophie jest testowana pod kątem składu chemicznego oraz właściwości mechanicznych w kilku akredytowanych i niezależnych laboratoriach. Przeprowadzamy również wewnętrzne testy jakości na każdym z 14 etapów jej produkcji.

W jaki sposób certyfikowana jest jakość naszych produktów?

Każda wyprodukowana żyrafa Sophie posiada numer partii, który widnieje na jednej z jej nóżek, co umożliwia całkowitą identyfikację pochodzenia produktu. Każdy numer odpowiada partii testowanej w akredytowanym laboratorium, które zaświadcza zgodność produktu z najbardziej surowymi normami europejskimi i światowymi, które obecnie obowiązują. Należymy do tych rzadkich producentów zabawek na świecie, którzy zapewniają taką identyfikację pochodzenia produktu, a co za tym idzie, taki poziom bezpieczeństwa dla naszych konsumentów.

Poza tym wszystkie produkty Sophie la girafe przeznaczone na rynek europejski posiadają oznaczenie CE Unii Europejskiej. Oznaczenie to świadczy o tym, że firma Vulli gwarantuje zgodność produktu z dyrektywą europejską dotyczącą bezpieczeństwa zabawek. W praktyce oznacza to, że wszystkie produkty muszą spełniać najbardziej surowe wymagania określone przepisami w danym sektorze.