Farma drewniana modułowa Le Toy Van

Farma Le Toy Van to zabawka, która przenosi dziecko na malowniczą wieś, by razem z mieszkańcami farmy poznawało uroki pracy w gospodarstwie. Jakie są pierwsze wrażenia z zabawy farmą?

W kolorowej stodole farmer grabi siano, które potem będzie mógł za pomocą magnetycznej wyciągarki (!) załadować na górę. Obok owce pasą się w zagrodzie, zagryzając ze smakiem soczystą trawę. Zadowolone z opieki są również krowy, które mieszkają niedaleko we wspaniałej oborze. Właśnie karmione są przez gospodynię.

To tylko kilka scenek, jakie rozgrywają się w drewnianej farmie Le Toy Van. A jest ich znacznie więcej!

4 budynki farmy modułowej Le Toy Van

Farma Le Toy Van urzeka pięknem i solidnością  wykonania. Mamy wrażenie, że wszystko tutaj zostało dopięte na ostatni guzik, uwzględniono najdrobniejsze detale. Figurki, budynki, narzędzia, pojazdy i wiele innych elementów znajdujących się w gospodarstwie, przykuwa wzrok kolorami i dbałością o szczegóły. I nie ma znaczenia czy jesteśmy teraz w stajni, oborze, ogródku czy orzemy pole drewnianym traktorem. Zawsze mamy do dyspozycji komplet narzędzi, mebli i pod opieką zwierzęta, o które musimy odpowiednio się zatroszczyć. Pod tym względem zabawkowa farma Le Toy Van przypomina farmę rzeczywistą. Uwzględniono tutaj wszystko, co niezbędne — łącznie z takimi detalami, jak grabki, taczki, snopki siana czy wiaderko do pojenia koni.

Jedną niewątpliwych z zalet drewnianej farmy jest to, że wykonana została w modułach. A to oznacza, że budynki i figurki ludzi  oraz zwierząt możemy kupić od razu w całości lub kupować osobno. Wszystkie jednak tworzą jednolity komplet, który uzupełnia bajeczna mata o rozmiarach 100 × 150. Pięknie malowana,  zawierająca wiejski pejzaż z wizerunkami pól uprawnych, grządek warzywnych, jezior, rzek, ścieżek i miejsc, na których możemy ustawić nasze drewniane budynki i po których mogą  przechadzać się nasze zwierzęta.

Drewniane elementy wykonane są z dobrej jakości surowca i barwione farbą ekologiczną, bezpieczną dla dzieci. Każda z figurek jest dokładnie wykończona i pokolorowana. Mata wykonana jest miękkiej płaskiej tkaniny poliestrowej z antypoślizgowym spodem lateksowym, co sprawia, że nie będzie przemieszczać się po podłodze w trakcie zabawy. Całe drewniane gospodarstwo jest łatwe w montażu i czyszczenia.

Farma modułowa Le Toy Van to zabawka, którą dzieci będą bawić się godzinami. Oprócz walorów rozrywkowych ma również  zalety edukacyjne. Dziecko podczas zabawy w odgrywanie ról poznaje również pracę na farmie i obowiązki gospodarzy. W ten sposób zabawa farmą rozwija wyobraźnię i poszerza wiedzę  o świecie.

4 opakowania farmy modułowej Le Toy Van