Błyszczyki dla dziewczyn

Która dziewczynka nie lubi kosmetyków do makijażu? Żeby sprawić jej przyjemność, proponujemy wybór bezpiecznych, przebadanych dermatologicznie błyszczyków marki Souza! oraz Snails. To produkty wykonane na bazie wody, nie zawierające w swoim składzie żadnych niebezpiecznych substancji, takich jak toluen, formaldehyd, DBA i BPA. Efektem jest naturalny wygląd i delikatne rozświetlenie ust małej gwiazdy. Taki wizerunek z pewnością przypadnie do gustu każdej dziewczynce.

Propozycje Souza! są dostępne w plastikowych tubkach, które umożliwiają proste dozowanie ilości produktu. Do wyboru jest kilka popularnych smaków: truskawka, wiśnia i malina. Produkt jest odpowiedni już dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, posiada atesty pozwalające na jego wykorzystanie przez najmłodszych. Nawet jeżeli dziewczynka zje trochę błyszczyku, w żaden sposób jej to nie zaszkodzi. A z pewnością polubi te owocowe zapachy. Tubkę błyszczyku Souza! może mieć zawsze przy sobie.

Błyszczyk dla dziewczyn Snails Lollips oferowany jest w eleganckim i trwałym szklanym opakowaniu. Nakładamy go przy pomocy  aplikatora z gąbeczką, który znajduje się w buteleczce. Produkt powstał na bazie wody, dlatego łatwo jest go usunąć z ust, a także z innych powierzchni, takich jak ubranie. Dostępne są trzy smakowite rodzaje: Pop Art., Toffee Apples, Caramel Candy. Na które zdecyduje się twoje dziecko? Błyszczyk marki Snail jest idealny na „wielkie wyjścia” i specjalne okazje.

Gotowe błyszczyki dostępne w ofercie sklepu Dadum.pl to tańsza i wygodniejsza alternatywa dla zestawu do samodzielnego robienia szminek Gloss Party marki Sentosphere. Polecamy je wszystkim dziewczynom,  które zaczynają zwracać baczną uwagę na swój wygląd i podkradają swoim mamom i starszym siostrom ich kosmetyki. Gwarantujemy, że każdej dziewczynce przypadnie do gustu różowe opakowanie, piękny zapach i ładny efekt na ustach. Pierwsze próby makijażu są świetną zabawą i wprowadzają dziecko w świat dorosłych kosmetyków. Błyszczyki idealnie sprawdzą się również w roli prezentu ofiarowanego z okazji na przykład urodzin, mikołajek czy Dnia Dziecka.