Bezpieczna podróż z kolekcją Nathalie Lete oraz Małego Księcia.

Pozostając w tematyce kolekcji Małego Księcia oraz Nathalie Lete chciałabym pokazać wam kilka ciekawych artykułów przydatnych w czasie podróży.

Prawdziwa podróż nie może rozpocząć się bez walizki. W kolekcji Mały Książe dwie prawdziwe walizki kabinowe na kółkach. Błękitna walizka o wymiarach 25 cm x 30 cm jest wykonana  z solidnego i twardego tworzywa. W środku artykuł posiada dwie kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny, dodatkowo znajdziemy przydatne taśmy zabezpieczające ubrania. Kółka walizki są gumowe, stabilne i co ważne możemy je schować. Cała walizka jest bardzo stabilna.

Walizka kabinowa na kółkach Mały Książę twarda, Petit Jour

Walizka kabinowa na kółkach Mały Książę twarda, Petit Jour

Granatowa walizka z pięknym rysunkiem Małego Księcia i złotymi gwiazdkami w tle.  W środku artykuł dla dzieci posiada dwie kieszenie zamykane na zamek. W tej walizce również są w środku taśmy zabezpieczające ubrania.  Na zewnątrz dodatkowa kieszonka. Gumowe kółka, które można schować sprawiają, że walizka jest stabilna i wygodna do prowadzenia. Z tyłu znajduje się specjalne miejsce na dane właściciela: imię i nazwisko, adres i nr telefonu.

Walizka kabinowa na kółkach Mały Książę granatowa, Petit Jour

Aby zabezpieczyć nasz bagaż warto przyczepić do niego Etykietę na bagaż. Etykietki mają wymiary 23 cm x 6 cm. W środku jest specjalne miejsce na imię i nazwisko, adres, miasto i kraj, numer telefonu oraz adres mejlowy. Możemy zdecydować się na błękitna lub granatową etykietkę z postacią Małego Księcia lub na różową w niebieskie kropki z rysunkiem motyli z kolekcji Nathalie Lete.

Etykieta na bagaż błękitna Mały Książę, Petit Jour Paris Etykieta na bagaż błękitna Mały Książę, Petit Jour ParisEtykieta na bagaż Nathalie Lete, Petit Jour ParisZabezpieczyliśmy już nasz bagaż więc teraz pora na zadbanie o ważny dokument czyli paszport. Etui na paszport sprawia, że okładka dokumentu się nie niszczy dodatkowo paszport nie jest widoczny dla złodzieja. Piękne wzornictwo spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Tradycyjnie do wyboru dwa wzory: granatowy z kolekcji Mały Książe oraz jasno różowy z rysunkiem Rudzika kolekcji Nathalie Lete.

Etui na paszport Mały Książę, Petit Jour ParisEtui na paszport Nathalie Lete, Petit Jour Paris

Mam nadzieje, że podróże z akcesoriami z kolekcji Mały Książe i Nathalie Lete będą jeszcze bardziej przyjemne i bezpieczne.