Bawimy się w kosmosie.

21 maja obchodzony jest Światowy Dzień Kosmosu. Dzieci bardzo interesuje tematyka związana z podniebną galaktyką i tematem kosmosu.

Jeżeli w naszym domu jest już ogromna ilość resorówek i innych autek warto zaproponować dziecku rakietę do zabawy. Drewniana rakieta marki Janod składa się z 6 magnetycznych części. Będzie idealną manualną zabawką rozwijająca dziecięcą wyobraźnie.

Rakieta drewniana magnetyczna, Janod

Rakiety marki Le Toy Van występują w 3 kolorach: czarnym, niebieskim i czerwonym. Swoim kształtem są dostosowane do małych rączek dziecka.Rakieta niebieska drewniana, Le Toy Van

Tematyka kosmosu bardzo często pojawia się na obrazkach puzzli  marki Crocodile Creek. Te wyjątkowe 36-elementowe puzzle spakowane są w praktyczny woreczek ze sznureczkiem idealne w czasie podróży.

Ułożenie tych 200-elementowych puzzli to nie jest prosta sprawa. Puzzle pakowane są w estetyczne pudełko w kształcie tuby, idealne na prezent. Do puzzli dołączony jest również plakat, który na początku może pomagać w układaniu, później będzie piękną dekoracją dziecięcego pokoju.

Bawimy się w kosmosie.

Jeżeli szukamy oryginalnych puzzli dla swojego synka możemy mu podarować puzzle świecące w ciemności. Zabawka składa się z 100 elementów i po ułożeniu przedstawia galaktykę. Gdy zgasimy światło puzzle będą świeciły.

Dając dziecku zabawki z różnych dziedzin życia poszerzamy jego wiedze o świecie o raz rozbudzamy jego własną ciekawość.