Akcesoria do hulajnogi i rowerków

Jeżeli mamy już idealny pojazd na wiosnę warto pomyśleć o ekstra dodatkach 🙂 W ofercie marek Puky oraz Micro znajdziemy duży wybór akcesoriów.

Jazda na rowerze czy hulajnodze to wielka frajda dla dzieci. Musimy jednak pamiętać, że w czasie zabaw na świeżym powietrzu często dochodzi do rożnych wypadków. Zadbajmy o bezpieczeństwo naszych dzieci zakładając im kask rowerowy. Musimy dopasować go do wielkości głowy, tak aby nie był ani za ciasny ani za luźny.

Jeżeli nasze dziecko dopiero zaczyna przygodę z rowerkiem i czuje się niepewnie możemy do rowerka doczepić Kółka boczne. Aby dziecko jeżdżąc było bezpieczne musimy wybrać odpowiedni model. Kółeczka pasują do rowerka z oponami 12″ lub do rowerów ZL 16 ALU i ZL 18 ALU.

Jak już zadbaliśmy o bezpieczeństwo naszych milusińskich teraz możemy zająć się gadżetami. Każdy rower będzie wyjątkowo wyglądał z ozdobnymi wstążkami lub samolocikiem zamontowanym przy kierownicy.

Każdy pojazd powinien być wyposażony w dzwonek. Dzieci nie tylko będą mieć frajdę z brzęczenia ale będą ostrzegać innych towarzyszy ruchu drogowego.

Aby dziecko mogło mieć przy sobie swoje skarby i potrzebne akcesoria np. na plac zabaw warto doczepić do kierownicy koszyk lub torebkę.

A jeśli nasze dziecko nie może się zdecydować czy chce jeździć czy biegać warto być przygotowanym na noszenie dziecięcego pojazdu 🙂 Dla wygody rodziców marka Puky stworzyła specjalny Pasek zapinany za pomocą karabińczyka.

W naszym poradniku znajdziecie wiele ciekawych artykułów o rowerkach i hulajnogach.