Ozdoby do pokoju dziecięcego

Każdy rodzic troszczy się, aby kącik noworodka lub jego pokój był dla niego jak najprzyjemniejszy. Aby tak się stało, można udekorować pokój nawet jeszcze przed jego narodzeniem. Dekoracje będą się zmieniać wraz z wiekiem dziecka. W naszym sklepie można znaleźć dekoracje dla niemowląt i dzieci do 8 lat.

Więcej
Produkty
Pokazuje 1 - 48 z 102 elementów

Oferujemy drewniane tabliczki na drzwiach z imieniem lub zdjęciem dziecka, a na ścianach pokoju piękne obrazy i naklejki dla dziewczynek i chłopców. Naklejki ścienne są wygodne w użyciu i dostępne w różnych wymiarach. Niemowlak leży głównie na plecach, dlatego warto pomyśleć o dekoracjach wiszących, mobile marki Djeco lub metalowe ręcznie malowane Schlumpetery marki L'Oiseau Bateau. Miarki wzrostu, klejone lub wiszące na ścianę, to świetny pomysł do pokoju rocznego dziecka. W tym wieku dziecka już zaczyna stawać, samodzielnie lub prawie i będzie z dumą śledzić, jak rośnie.

Na podłodze rozłożyć można ozdobne poduszki, na których dziecko będzie siedziało, bawiąc się. Worki na zabawki i duże miękkie pojemniki są niezbędne w każdym dziecięcym pokoju. Starsze dziecko będzie potrzebowało budzik lub zegar ścienny, skarbonkę na kieszonkowe i dla dziewczynek szkatułkę na biżuterię.