CranKity Koła zębate, łamigłówki od 6 lat, Fat Brain Toys


FBT-FA140-1

Fat Brain Toys

W magazynie, dostawa 24h

102,00 zł

Opis produktu:

CranKity to przenośna łamigłówka z 15 plastikowymi kołami zębatymi 3D (w 3 rozmiarach). Gra zawiera 40 wyzwań do rozwiązywania i 4 poziomy trudności: łatwy, średni, twardy, bardzo twardy. Komplet zawiera torbę do przechowywania, co ułatwia zabawę w podróży.

Zasady

Wsuń kartę wezwania pod kratką, umieść koła zębate tak jak pokazano na rysunku. Użyj zaznaczonych kółek zębatych, aby podłączyć żółte koło do czerwonego. Układanka jest rozwiązywana, gdy wszystkie koła są połączone. Gracz musi użyć wszystkich kół wydrukowanych na karcie wezwania.

Łamigłówka jest przeznaczona dla dzieci od 6 lat i dla dorosłych. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, poszczególne elementy są dokładnie wykonane i złożone, tak aby koła zębaty obracały się płynnie.

Łamigłówka zachęca do rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia, koncentracji. Młode dzieci uczą się, w jaki sposób działają koła zębate.

Cechy produktu:

Materiał

Plastik bez BPA.

Wielkość

Opakowanie: 22.8 x 18.5 x 3.8 cm.

Wiek

Od 6 lat.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :