Artykuły szkolne

Artykuły szkolne dla dzieci

W naszym sklepie można znaleźć artykuły szkolne i na wycieczki dla dzieci: bidony, śniadaniówki, plecaki do szkoły i przedszkola, tornistry dla pierwszoklasistów, piórniki tuba dla dzieci, torebki dla dziewczynek, portfele, walizki dla dzieci, torby sportowe, worki na buty.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Nasze bidony i śniadaniówki są atestowane dla dzieci i bezpieczne, nie zawierają niebezpiecznych dla zdrowia BPA. Bidony ze słomką Skip Hop i Crocodile Creek są przeznaczone dla rocznych dzieci. Wzory są proste i kolorowe, bidony łatwe do mycia. Metalowe bidony z ustnikiem Sigikid i Crocodile Creek dla dzieci od trzeciego roku życia są bardzo wytrzymałe i idealne do przedszkola i do szkoły. Śniadaniówki do szkoły z przegródkami Sigikid są praktyczne, w nich można z łatwością schować kanapkę z jednej strony, i porcję świeżych owoców z drugiej. Pojemniki na kanapki innych marek są trochę mniejsze, ale bez przegródek, dobre będą na wycieczkę dla młodszych dzieci.

Dla najmłodszych oferujemy pluszowe plecaczki w kształcie zwierzątek lub miękkie plecaczki ze smyczą Skip Hop. Plecaki dla dzieci do przedszkola marki Sigikid są z wytrzymałego materiału i łatwe do utrzymania w czystości, posiadają dodatkowe kieszenie z przodu, regulowane paski i plastikowe zapięcie. Plecaki szkolne są większe, w nich mieszczą się teczki i podręczniki A4, posiadają szerokie komfortowe i regulowane pasy na ramionach. Plecaki szkolne są lekkie, dobre dla pierwszoklasistów. Do plecaków można dobrać piórnik.

Oprócz artykułów szkolnych, w swojej ofercie mamy również torebki dla dziewczynek, portfele dla dzieci, walizki na kółkach, torby sportowe i worki na buty, czyli wszystko, co dziecko będzie potrzebowało po szkole, na wycieczce lub wakacjach.